”कम्युनिष्ट सर्बसत्ताबादलाई सडकबाटै फाल्छौं, देशव्यापी आन्दोलन जारी” – नैनसिंह महर

काठमाडौं । नेविसंघ केन्द्रीय अध्यक्ष नैनसिंह महरले नेपालका कम्युनिस्टहरु जन विरोधी कार्यमा उद्धत भएकाले समाजमा अमन चयन कायम हुन नसकेको वताएका छन । आज नेविसंघले काठमाण्डौंमा गरेको विरोध सभामा वोल्दै अध्यक्ष महरले विश्ववाट हराउदै गएको सर्वसत्तावादी कम्युनिस्ट व्यवस्था नेपालमा भने झुटको खेती गरेर स्थापित भएकाले कम्युनिस्टहरु ए क्लासका र अरु सवै वी क्लासका जस्तै गरेर जनता प्रति कम्युनिस्ट सरकारले भेदभाव शुरु गरेकाले नेविसंघले सर्वसत्तावाद अन्त्य गर्न देशव्यापी आन्दोलन गर्नुको विकल्प नभएको कुरा वताएका छन ।

सरकारले संसदीय मार्यादा नाघेर काँग्रेस सरकारले ल्याएको चिकित्सा शिक्षा विधेयक विस्तापित गरि माफिया पोस्ने विधेयक पास गरेको भन्दै नेविसंघ लगायत काँग्रेसका भातृ संगठनले देशै भरि आन्दोलन चर्काउने संघकी सहमहामन्त्री अम्बिका चलाउनेले वताईन ।

प्रकाशित मितिः शनिबार, माघ १२, २०७५     9:45:38 AM

संवाददाता

See all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *