कर्णालीमा संक्रमितको संख्या १०५ पुग्यो

वीरेन्द्रनगर — कर्णालीका ५ जिल्लामा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । शनिबारसम्म १ सय ५ जना संक्रमित पुष्टि भएका प्रदेशको सामाजिक विकास मन्त्रालयले जनाएको छ । संक्रमितमध्ये एकजनाको मृत्यु भएको छ ।मन्त्रालयका स्वास्थ्य सेवा महाशाखा प्रमुख डा. लक्ष्मीनारायण तिवारीका अनुसार शुक्रबार र शनिबार गरी ५९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । नयाँ संक्रमितहरु दैलेखका १५, सल्यानका २५, कालीकोटका १७ र सुर्खेतका १ रहेका छन् । प्रदेशबाहिर शनिबार बाजुराका १ जना र त्यसअघि बझाङका १ जनामा संक्रमण देखिएको उनले बताए ।

उनका अनुसार अब कर्णालीका पाँच जिल्लामा संक्रमण देखिएको छ । दैलेखमा ३१ जना, सुर्खेतमा २९ जना, सल्यानमा २५ जना, कालीकोटमा १७ जना र मुगुमा १ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । बाजुरा र बझाङका २ जना पनि कर्णालीमै उपचाररत छन् ।

प्रकाशित मितिः आइतवार, जेष्ठ १८, २०७७     8:32:06 AM

संवाददाता

See all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *