लकडाउनमा जाने सरकारको तयारी, प्रधानमन्त्री ओली देउवा र ठाकुर बसेर विज्ञसँग परामर्श

प्रधानमन्त्रीनिवास बालुवाटार विज्ञसँगको परामर्श लिने छलफलमा प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा र जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष महन्थ ठाकुर समेत सहभागी छन् । बैठकमा नेकपा अध्यक्ष समेत रहेका पूर्व प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भने अनुपस्थित रहे ।

सर्वदलीय छलफलमा प्रधानमन्त्री ओलीको सामुन्ने अग्रपंक्तिको भागमा देउवा, ठाकुरका अलावा उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोखरेल, स्वास्थ्यमन्त्री भानुभक्त ढकाल, अर्थमन्त्री युवराज खतिवडालगायत छन् । पछिल्लो भागमा मुख्यसचिव लोकदर्शन रेग्मी, प्रधानमन्त्रीका सल्लाहकारहरुका अलावा विज्ञहरु सहभागी छन् ।

प्रधानमन्त्री ओलीले विज्ञसँग छलफल गरी काठमाडौं उपत्यकालगायत मुख्य शहरहरुमा लकडाउनबारे निर्णयतर्फ बढ्ने बुझिएको छ । विशेषगरी उपत्यकामा कोरोनाको जोखिम बढ्दै गएपछि फेरि लकडाउन गर्नुपर्ने सुझाव स्वास्थ्य मन्त्रालयका अधिकारी देखि विज्ञहरुबाट आइरहेको छ ।

प्रकाशित मितिः मङ्लबार, साउन २०, २०७७     3:55:07 PM

संवाददाता

See all posts by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *